MİNİK ADIMLAR BEBEK KÜTÜPHANESİ TÖRENLE AÇILDI

Okunma Sayısı: 12480    |    Haber Tarihi: 16.11.2021

Çankaya Belediye Başkanlığımız tarafında yapılan Minik Adımlar Bebek Kütüphanesi bugün yapılan törenle hizmete açıldı.

0-3 yaş grubu bebeklerin fiziksel, bilişsel ve kavramsal gelişimleri için kütüphane ve Ebeveynlere kişisel gelişim eğitimi imkânları sunacak olan Kütüphanenin açılış törenine İlçe Başkanımız Fahri Yıldırım, Belediye Başkanımız Alper Taşdelen, İl Disiplin Kurulu Başkanı Murat Ünal ve Disiplin Kurulu Üyesi Canip Kara, Çankaya Belediye Meclis Üyelerimiz, Muhtarlarımız ve Bölge halkı katılmıştır.

Açılışta bir konuşma yapan Belediye Başkanımız Alper Taşdelen ''Bugün en küçük açılışımızı yapıyoruz. Hem bebeklere hizmet etmenin mutluluğunu hem de Çankaya’da bir ilki hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Sosyal yardım noktasında insana dokunan bir belediyeyi yaratmış durumdayız. Ülke ağır ekonomik şartlardan geçiyor ve şimdi sosyal belediyeciliğe daha fazla kafa yorma zamanı.

Bundan sonra yapacağımız ilk iş, belediyemizin yemekhanesini üniversite öğrencilerine açmak olacak. Her üniversite öğrencisi akşam ne yiyeceğini düşünmeden belediyemizin yemekhanesine gelerek yemeğini yiyecek ”dedi. 

İlçe Başkanımız Fahri Yıldırım’da yaptığı konuşmada “Çankaya Belediye Başkanımız Sayın Alper Taşdelen Çankaya halkına verdiği sözlerin tamamını tek tek gerçekleştiriyor, bizler 2 aydır her üç günde bir temel atma ve açılış törenleri ile sizlerle birlikteyiz. Çankaya halkı bu yapılanların tamamını hak ediyor. Belediye Başkanımızın bu açılışların dışında sosyal açılımları ile de Çankaya halkının yanında olduğunu gösterdi. Şu an açılışını yapacağımız Bebek Kütüphanesini bizlerde sizler gibi ilgi ile ilk kez göreceğiz. Bu bağlamda Çankaya İlçe Örgütümüz Çankaya Belediye Başkanımız ile birlikte Çankaya’nın sokaklarında yürümeye devam ediyor. Artık Çankaya iktidar yürüyüşünü yerel yönetimlerde ki başarısı ile genel iktidarın yolunu açan bu önemli yatırımları vatandaşlarımıza anlatmaya devam edeceğiz. 

İnşallah ilk seçimde Cumhuriyet Halk Partisi iktidar olacak. Yerel yönetimlerimizde ki bütün bu başarılı çalışmalar genel siyasette de ülkemizin düşmüş olduğu bu kötü durumdan kurtarıp yeniden Mustafa Kemal Atatürk’ün Laik, Demokratik Cumhuriyetinin özgür bireyleri ile buluşturacaktır. Bu bağlamda bu eserleri Çankaya’mıza kazandıran Belediye Başkanımıza, Belediye Meclis Üyelerimize ve Belediye emekçilerine örgütüm adına teşekkür ediyorum ”dedi. Bu Kategorideki Diğer Haberler

CHP ÖRGÜTÜ ANAYASA'YA SAHİP ÇIKIYOR
Haber Tarihi: 29.11.2023
TEŞEKKÜRLER ÇANKAYA
Haber Tarihi: 29.05.2023
BAŞIN SAĞOLSUN TÜRKİYEM
Haber Tarihi: 07.02.2023
Fahri Yıldırım:
Haber Tarihi: 24.05.2021
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü
Haber Tarihi: 08.03.2021
ŞEHİTLERİMİZE HÜZÜNLÜ VEDA
Haber Tarihi: 12.02.2021
20 KASIM DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ
Haber Tarihi: 20.11.2020
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ YAŞATIR
Haber Tarihi: 12.08.2020
BİZ HAZIRIZ!
Haber Tarihi: 24.07.2020
NİCE MUTLU BAYRAMLAR
Haber Tarihi: 23.05.2020
SOMA MADEN FACİASININ 6. YILI
Haber Tarihi: 13.05.2020