CHP Lideri Kılıçdaroğlu: “Genel Merkez Binamız Dahil, Örgütümüzün Tüm Mekanlarını Vermeye Hazırım, Gençlere Dokunmayalım”

Okunma Sayısı: 4030    |    Haber Tarihi: 13.02.2023

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Genel merkez binamız dahil, örgütümüzün tüm mekanlarını vermeye hazırım. Buna aile evlerimiz de dahildir. Bu sefer gençlere dokunmayalım. Elimizde bir tek onlar kaldı" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, üniversitelerin yaza kadar uzaktan eğitim vermesine ilişkin karara tepki gösterdi. CHP lideri Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından bugün yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Üniversiteleri uzaktan eğitime alma kararının yeniden gözden geçirilmesini bekliyorum. Biz, siyasal partiler olarak Türkiye’deki tüm altyapımızı açalım, afetin faturasını gençlerimize ödetmeyelim, onları hayattan koparmayalım. Genel merkez binamız dahil, örgütümüzün tüm mekanlarını vermeye hazırım. Buna aile evlerimiz de dahildir. Bu sefer gençlere dokunmayalım. Elimizde bir tek onlar kaldı.”

Üniversiteleri uzaktan eğitime alma kararının yeniden gözden geçirilmesini bekliyorum. Biz siyasal partiler olarak Türkiye’deki tüm altyapımızı açalım, afetin faturasını gençlerimize ödetmeyelim, onları hayattan koparmayalım.

— Kemal Kılıçdaroğlu (@kilicdarogluk) February 12, 2023


Bu Kategorideki Diğer Haberler

Cumhuriyet Halk Partisi 100 Yaşında
Haber Tarihi: 09.09.2023
CHP Parti Meclisi Açıklaması
Haber Tarihi: 06.06.2023